Cesta: Aktuality / PODZIMNÍ SEZÓNA VELETRHŮ ZAČALA V PARDUBICÍCH


PODZIMNÍ SEZÓNA VELETRHŮ ZAČALA V PARDUBICÍCH

V době ekonomicky složité je důležité myslet na budoucnost a rozumné investice, které přinesou úspory a zvýší produktivitu provozu. Proto jsme na výstavě Moderní gastronomie prezentovali nejnovější technologie vyznačující se mimořádnou úsporou provozních a servisních nákladů. Novinkou na trhu je německý výrobník ledu Wessamat, s unikátním technologickým řešením výroby ledu, vhodným především do oblastí s tvrdou vodou, chlazené vypěňované stoly naší výroby či hnětače SIGMA GREEN Line, vyráběné s důrazem na nízkou spotřebu energie.

Stálicí na našich výstavních expozicích jsou pak zmrzlinové stroje COLDELITE - Carpigiani group. Stroje jak na točenou tak i na kopečkovou zmrzlinu - mezi nimiž vyniká stroj COMPACTA TOP - univerzální kombinovaný výrobník pasterované zmrzliny, který opět klade důraz na úspory - výroba pasterované zmrzliny je s COMPACTOU o 30% levnější než klasickou cestou, nehledě na úsporu prostoru a času.

Pro ty, kteří na pardubickou výstavu nenašli cestu je tu neustále otevřen náš show room, v Brně v Plotní ulici 73, kde se o Vás kdykoli postará vstřícný kolektiv fundovaných pracovníků. Těšíme se na vaši návštěvu.

 

 


Jazykové verze

  • Čeština

Které spektrum produktů vás nejvíce zajímá?

31.3 % (86×)

53.5 % (147×)

15.3 % (42×)

Počet hlasování 275